Föremål som liknar etsningar Hans Norsbo

  • Träfflista
  • 7327 Etsningar
    Såld: 100 kr

    Såldes den 25 mars 2024
  • 3314 Etsningar
    3 st, Stig Ã…sberg (1909-1968), /Hans Norsbo
    Såld: 600 kr

    Såldes den 19 oktober 2015
  • 1130 Etsningar
    4 st. Hans Norsbo + 1 Rowland Langmaid, signerade
    Såld: 700 kr

    Såldes den 9 februari 2015
  • 5302 Etsningar
    Såld: 300 kr

    Såldes den 2 juni 2014
  • 1143 Etsningar
    2 st, Hans Norsbo (1897-1955), 10x16 resp 14x19
    Såld: 250 kr

    Såldes den 25 februari 2013
  • 8510 Etsningar
    Såld: 600 kr

    Såldes den 25 februari 2013