7327 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 25 mars 2024 -
3314 Etsningar
3 st, Stig Ã…sberg (1909-1968), /Hans Norsbo
Såld: 600 kr
Såldes den 19 oktober 2015 -
1130 Etsningar
4 st. Hans Norsbo + 1 Rowland Langmaid, signerade
Såld: 700 kr
Såldes den 9 februari 2015
5302 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 2 juni 2014 -
1143 Etsningar
2 st, Hans Norsbo (1897-1955), 10x16 resp 14x19
Såld: 250 kr
Såldes den 25 februari 2013 -
8510 Etsningar
Såld: 600 kr
Såldes den 25 februari 2013
3005 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 30 april 2012 -
3796 Etsningar
3 st, Hans Norsbo+ Sallberg+ Stig Borglind
Såld: 1.500 kr
Såldes den 15 november 2010 -
6021 Etsningar
2 st. Hans Norsbo + Sallberg, c:a 14x19
Såld: 350 kr
Såldes den 15 juni 2009